Неповторлива понуда на ексклузивни часовници и накит! Купон од 99 ден. со кој добивате до 50% попуст на целиот асортиман на женски и машки часовници и накит во Oxette

Купени: 330

 • Ljubljanska 4, lok.118 (City Mall - приземје)

  Одведи ме таму

  3060210

  oxettemk@yahoo.com

 • Kej 13-ti Noemvri GTC 1 kat sek.4

  Одведи ме таму

  3215809

  oxettemk@yahoo.com

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате попуст на целиот асортиман на женски и машки часовници и накит од брендовите Оxette и Loisir

 • 30% попуст на новата колекција 2018 год
 • 50% попуст на изминати колекции 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.09.2018 до 20.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за Oxette Г.Т.Ц и City Mall
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Oxette, а попустот се добива единствено со овој купон
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Колекциите на Oxette се креации кои се состојат од накит, часовници и други додатоци кои се внимателно дизајнирани за да создадат рамнотежа меѓу денешните светски модни трендови и уметноста.

Реномираните дизајни на Oxette се инспирирани од уникатниот и оригинален кралски накит во земјени и водени тонови како земјата од која потекнува,  кои ја комбинираат елеганцијата, секојденевниот стил и гламурот.

Брендот Oxette е создаден за независни и модерни жени и мажи, кои ја сакаат модата и ја користат за да го изразат својот карактер и сопствениот статус во општеството.

Креативниот тим на Oxette вложува напори фокусирани на создавање парчиња кои изгледаат добро, се чувствуваат добро и на тој начин го изразуваат стилот на купувачот преку префинетата мерка за дизајн и иновација.

Oxette е грчки бренд изграден од страна на Perideo S.A, кој е активно вклучен во полето на производство, дистрибуција и продажба на накит, часовници и модни додатоци. Најпрво лансиран во Атина во 1998 година, Oxette успеа за многу кратко време да го привлече вниманието на глобалните потрошувачи, па така денес Oxette работи во многу земји, поседува многу малопродажни објекти, франшиза, како и помали продавници за часовници.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.