Прекрасна насмевка и блескави заби! 43% попуст на високо квалитетни порцелански коронки во Стоматолошка Ординација Продента во вредност од 4340 ден. по цена од 2480 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Прекрасна насмевка и блескави заби! 43% попуст на високо квалитетни порцелански коронки во Стоматолошка Ординација Продента во вредност од 4340 ден. по цена од 2480 ден.

Цена

2,480 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,340 ден.

Попуст

43%

Заштеда

1,860 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • Ул. Новопроектирана бр.2 (реонски центар Аеродром) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 075 60 70 70

 • ohrida_prodenta@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Висококвалитетна порцеланскa коронка

 • Еден купон важи за еден заб, може да се комбинираат повеќе купони за повеќе заби
 • Времетрањето на препарацијата (стругањето) зависи од бројот на забите и се изведува во една сеанса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.09.2017 до 15.11.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација
 • Купонот може да го искористите во било која од двете наведени ординации, по ваш избор.

Опис

Стоматолошка ординација Продента на нова локација!! Промотивна цена на изработка на метал керамички коронки и мостови.

Новата локација се наоѓа веднаш спроти старата ординација во Реонски Центар Аеродром (Спроти Комерцијална Банка и Маркет Зур). Во состав на новата ординација се наоѓа и заботехничка лабораторија со современа апаратура и забни техничари со над 20 години работно искуство.

Продента има склучено договор со Фондот за Здравствено Осигурување на Република Македонија.

Во склоп на оваа понуда Ви ги нудиме и останатите стоматолошки услуги: 

 • Пломбирање 
 • Лекување на заби 
 • Вадење на заби 
 • Чистење на забен камен 
 • Чистење на пародонтални џепови 
 • Полирање 
 • Белеење на заби 
 • Изработка на метал керамички коронки и мостови 
 • Изработка на безметална керамика (CAD CAM) 
 • Ставање импланти по поволни цени 
 • Силиконски протези 
 • Визил протези 
 • Класични протези
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ