Летна релаксација на Метаморфози, Халкидики (25.08 - 29.09.2019)! 20% попуст на едно ноќевање со појадок и вечера за две лица во термин по избор во Porto Matina Hotel 2*

Цена од

3720 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4650 ден.

Попуст

20%

Заштеда

930 ден.

Купени: 5

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Понудата е за двајца и вклучува ноќевање со појадок и вечера во термини по избор во Porto Matina Hotel - Метаморфози, Халкидики

Опции на понудата:

HB ноќевање за двајца (25.08-07.09.2019) 6,510 ден. (105 еур)
5,208 ден. (84 еур)
Доплата за 3то возрасно лице (25.08-07.09.2019) 1,550 ден. (25 еур)
Доплата за дете од 5,99 - 11,99 год. (25.08-07.09.2019) 682 ден. (11 еур)
HB ноќевање за двајца (07.09-29.09.2019) 4,650 ден. (75 еур)
3,720 ден. (60 еур)
Доплата за 3то возрасно лице (07.09-29.09.2019) 1,364 ден. (22 еур)
Доплата за дете од 5,99 - 11,99 год. (07.09-29.09.2019) 496 ден. (8 еур)

*Понудата се однесува на наем на цело сместување

*Во период од 25.08-07.09.2019 потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.08.2019 до 29.09.2019
 • Пред купување на купонот информирајте се на email адресата dvarsamas@meli-tours.com за слободни места, или преку телефон.
 • Откако ќе добиете потврден одговор за потребно е да направите купвање и испратете го купонот на email адресата  ovelimirovic@meli-tours.com со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале за потврда на резервацијата. Во email порака наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата и посакуваниот период.
 • Потребно е да го прикажете испечатен купонот по пристигнувањето во хотелот.
 • Во период од 25.08-07.09.2019 потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања, односно да купите 5 купони
 • Максимален капацитет на сместување во собите е 3 лица
 • Доплати:
 • Доплата за дете од 5,99 - 11.99 год., цена 11 еур (682 ден.) за термин 25.08-07.09.2019 
 • Доплата за дете од 5,99 - 11.99 год., цена 8 еур (496 ден.) за термин 07.09-29.09.2019
 • Доплата за трето возрасно лице, цена: 25 € (1550 ден.) за термин 07.09-29.09.2019
 • Доплата за трето возрасно лице, цена: 22 € (1364 ден.) за термин 25.08-07.09.2019 
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Porto Matina Hotel 2* се наоѓа на вториот крак на полуостровот Халкидики на самата плажа на градчето Метаморфози. Сите соби имаат поглед кон морето кој го прави примамлив за голем број на туристи. Собите располагаат со ТВ, клима и фрижидер. Во хотелот има ресторан, кафе бар и градина со игралиште.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.