#СкопјеГурман! Врвно гастрономско задоволство во луксузен амбиент! До 50% попуст на макарони Fungi, салата Portofino, бургер Portofino, пица Capricciosa, палачинка Crissia или Aperol Spritz во Portofino Osteria and Bar

Цена од

100 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

200 ден.

Попуст

50%

Заштеда

100 ден.

Купени: 1748

Добивате

Опции на понудата:

Бургер Portofino 320 ден. 169 ден.
Паста Fungi 300 ден. 179 ден.
Салата Portofino 220 ден. 149 ден.
Пица Capricciosa 270 ден. 169 ден.
Палачинка Crissia 180 ден. 119 ден.
Aperol Spritz 200 ден. 100 ден.
Скопско 0.33l (1+1 гратис) 100 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.06.2019 до 08.07.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот не може да се користи во Сабота - 06.07.2019!
 • Купоните можат да се користат само до 20:00 часот

Опис

Состав:

 • Салата Portofino: рукола, роло росо, босилек, шери томатини, маслинки, капари, сончоглед, сусам, ленено семе, пармезан, балзамико, маслиново масло, грисини
 • Бургер Portofino: плескавица, домат, роло росо, кисела краставица, карамелизиран кромид, веџис, џулио сос, редмен сос
 • Пица Capricciosa: пелатри, едамер, гауда, шунка, шампињони
 • Палачинка Crissia: црна палачинка, нутела крем, лешник, бадем, јагода, ванила крем
 • Aperol Spritz

Новиот локал во срцето на Скопје е така дизајниран што ја спојува мирната, интимна атмосфера со вкусната италијанска и медитеранска кујна.
Portofino Osteria & Bar, инспириран од прекрасната Италија, ви нуди врвно гастрономско задоволство и удобен ентериер создаден без компромиси.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.