6 ја следат оваа компанија


Постелнина од мек фланел

4230 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

Санторини и Коста

Опис

Дупли сет на постелнина од мек фанел

Димензии:

 • Јорганска навлака: 200х220
 • Креветски чаршав: 240х260
 • Навлаки за перница: 50х70 со преклоп
 • Состав: 60%памук / 40% волна.

*Вршиме корекци

Фланелот е прав изолатор на нашето тело. Во ткаенината на фланелот има и проценти на волна, затоа таа ткаенина можеме да ја користиме и во лето.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 4000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 070 278 195, 02 3322 838
 • Види ја продавницата на ХАНАХ ТЕКС Компани овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Специјализиран салон за постелнина исклучиво со најпознатите турски брендови.  

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.