6 ја следат оваа компанија


Детска памучна постелнина

3030 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

Детска постелнина

Опис

 • Постелнината е изработена од ситен густ чешлан памук, со ткаен конец во боја
 • Боите се постојани и не обледуваат и материјалот не се собира при перење
 • Лесни за одржување и не е потребно пеглање, бидејки се изработени од ситен густ чешлан памук.

Сетот содржи:

 • Јорганска навлака: 160х220
 • Креветски чаршав: 160х240
 • Навлака за перница: 50х70

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 4000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 070 278 195, 02 3322 838
 • Види ја продавницата на ХАНАХ ТЕКС Компани овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Специјализиран салон за постелнина исклучиво со најпознатите турски брендови.  

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.