Секој ден автобуски превоз за Црна Гора (Јули - Август)! Организиран превоз во два правци за Улцин, Бар, Суто море, Петровац, Будва, Тиват, Херцег Нови или Игало

Цена од

2365 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2480 ден.

Попуст

5%

Заштеда

115 ден.

Купени: 29

Добивате

Достапни термини секој ден во Јули и Август

Опции на понудата:

Повратен билет за Улцин, Бар, Суто Море, Петровац, Будва и Тиват 2,480 ден. (40 еур)
2,365 ден. (38 еур)
Повратен билет за Херцег Нови и Игало 2,790 ден. (45 еур)
2,650 ден. (43 еур)

*Поаѓање од Скопје главна автобуска станица секој ден во 00:30 ч.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.07.2019 до 31.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот телефонски информирајте се во агенцијата за слободни места
 • По купувањето потребно е телефонски да направите потврда на патувањето
 • Важат општите услови на СКТМ и T.A Ganic Exclusive
 • Поаѓање од Скопје главна автобуска станица секој ден во 00:30 ч.
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Патувајте со новиот автобус на T.A Ganic Exclusiv !

Комфор и задоволство во патувањето.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.