Патувајте удобно во текот на целото лето (15.06 - 13.09.2018)! 10% попуст на билет во еден правец или повратен автобуски билет до Албанија за град по избор: Саранда или Ксамил со Т.А. Бест Травел

Цена од

2790 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3100 ден.

Попуст

10%

Заштеда

310 ден.

Купени: 6

 • ул. Битпазарска бр.38 Скопје

  Одведи ме таму

  02 3133 378; 071 221 068

  info@besttravel.mk

Добивате

Автобуски билет до Албанија за град по избор - Саранда или Ксамил за термин 15.06 - 13.09.2018

Опции на понудата:

Превоз во еден правец 3,100 ден. (50 еур)
2,790 ден. (45 еур)
Превоз - повратен билет 3,720 ден. (60 еур)
3,348 ден. (54 еур)
Превоз во еден правец за дете од 2-10 год. 2,480 ден. (40 еур)
2,232 ден. (36 еур)
Превоз - повратен билет за дете од 2-10 год. 3,100 ден. (50 еур)
2,790 ден. (45 еур)

*Бесплатен WiFi интернет за време на патувањето

*Тргнување од Македонија - секој непарен ден од месецот; Враќање од Албанија - секој парен ден од месецот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.06.2019 до 13.09.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во ТА Бест Травел за да го резервирате вашиот термин за патување!
 • Бесплатен WiFi интернет за време на патувањето
 • Патувањето за Ксамил се реализира преку граничен премин Ќафасан
 • Сите доплати се вршат со купување на купон за соодветната опција
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани
 • Тргнување од Македонија е секој непарен ден од месецот, а враќање од Албанија е секој парен ден од месецот.

Опис

Распоред на тргнување од Македонија:

 • 21:30 - Куманово
 • 22:30 - Скопје
 • 23:30 - Тетово
 • 00:00 - Гостивар
 • 01:00 - Кичево
 • 01:30 - Струга

Распоред на тргнување од Албанија:

 • 15:00 - Ксамил (пред хотел ЈОНИ)
 • 15:30 - Саранда (прех хотел БУТРИНТ)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.