50% попуст на Power Bank со безжичен звучник Danili во вредност од 1600 ден. по цена од 799 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на Power Bank со безжичен звучник Danili во вредност од 1600 ден. по цена од 799 ден. + бесплатна достава

Цена

799 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

801 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 11

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Danili Power Bank со Wireless звучник


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • 1 USB отвор
 • ТF
 • AUX
 • IN 5V отвор за Android приклучок
 • OUT 5V
 • Опција: Pause и Play
 • Звучник: 45MM x 1
 • Волтажа на полнење: DC 5V 1A
 • Капацитет на батерија: 3.7v 2600mHA
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ