57% попуст на Power Bank во вредност од 700 ден. по цена од 299 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

57% попуст на Power Bank во вредност од 700 ден. по цена од 299 ден. + бесплатна достава

Цена

299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

700 ден.

Попуст

57%

Заштеда

401 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 676

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Power Bank во боја по избор


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Капацитет: 5600mAh, 3.7V
 • Инпут: DC5V=1A (MAX)
 • Аутпут: DC5V=1A (MAX)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

KNaumovski

Го купив овој power bank, не е користен повеќе од 4-5 пати, а веќе не работи. Ниту може да се наполни, ниту пак да се употреби за полнење...џабе фрлени пари.

Член на Grouper од: 19-02-2015
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ