12 ја следат оваа компанија


Power Mins (100 таблети)

836 ден.

Шифра:

FL0066

Опис

Минерален комплекс Минералните материи и олигоелементите се од животно значење за правилно функционирање на организмот. Бидејќи тој не може самостојно да ги произведе, а ниту нашата исхрана не ги содржи во доволно количество и квалитет, мораме да ги надоместуваме во вид на додатоци на исхраната. Имено, недостиг на овие елементи, доведува до неправилно работење на организмот, па дури и до болест. Дозирање: 1 таблета дневно или по препорака на лекар Дозирања во пакување: 50 СОСТАВ 250 мг Калциум, 150 мг Магнезиум, 24 мг Калиум, 7.5 мг Цинк, 4 мг Манган, 4 мг Железо, 0.5 мг Бакар, 50 мцг Јод, 20 мцг Селен, 50 мцг Хром, 125 мцг Молибден Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.