До 52% на медицинска масажа по избор од стручен физиотерапевт во Студио за здраво тело "Позитива"

РАСПРОДАДЕНО

До 52% на медицинска масажа по избор од стручен физиотерапевт во Студио за здраво тело "Позитива"

Цена

290 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

600 ден.

Попуст

52%

Заштеда

310 ден.

Купени : 12

 • ул. Златко Шнајдер 12

 • 077 930 652

 • stevanova_katerina@hotmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 15:00

Добивате

 • Грб, врат и раце, цена: 600 ден. 290 ден.
 • Mедицинска масажа со вендузи, цена: 800 ден. 390 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.12.2016 до 05.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Купонот неможе да се искористи од 30.12.2016 до 10.01.2017

Опис

Студио за здраво тело Позитива е место каде може да ја препуштите грижата за општата благосостојба на вашето тело. Во време на стресно и брзо темпо на живот, каде посотојано сме опколени со технологија и најголемиот дел од времето го поминуваме седејќи, очекувани се проблеми и пореметување на држењето на телото, пропратени со болки во 'рбетот.

За отстранување на болките на 'рбетот и останатите делови од телото, потребно ви е професионален совет и третман ос искусни физиотерапевти, кои можете да ги добиете во студио за здраво тело Позитива.

Медицинската масажа е задолжителен третман при било какви деформитети и болки во 'рбетниот столб. Истата помага за раздвижување на мускулите и опуштање на згрченоста на телото.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ