Одмор, спорт, забава и релаксација во Шпанија (16.06 - 28.06.2018)! 20% попуст на дванаесетдневен аранжман од осум ноќевања + автобуски превоз + пратител на патувањето од Прае Туризам во вредност од 34 100 ден. (550 eur.) по цена од 27 218 (439 eur.)

РАСПРОДАДЕНО

Одмор, спорт, забава и релаксација во Шпанија (16.06 - 28.06.2018)! 20% попуст на дванаесетдневен аранжман од осум ноќевања + автобуски превоз + пратител на патувањето од Прае Туризам во вредност од 34 100 ден. (550 eur.) по цена од 27 218 (439 eur.)

Цена

27,218 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

34,100 ден..

Попуст

20%

Заштеда

6,882 ден..

 • Holiday Inn Skopje, Skopje, Macedonia

 • 02 3299940 ; 070 302 198 ; 076 359 955

 • a.andonov@praetourism.de

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 18:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува дванаесетдневен аранжман во камп во Италија (Лидо ди Јесоло, Венеција, Верона, Лорет де Мар, Кан, Ница, Сан Ремо, Монако и Монте Карло)  + автобуски превоз + пратител на патувањето (16.06 - 28.06.2018)

 • Патување со високотуристички автобус на дадените релации (клима, ТВ, видео)
 • 1 BB ноќевање во Лидо Ди Јесоло во хотел со 3*
 • 6 FB ноќевања во Лорет Де Мар во хотел со 3*
 • 1 BB ноќевање во Сан Ремо во хотел со 3*
 • Медицинско лице
 • Придружник на патувањето
 • Аниматори и професионални тренери
 • Патничко осигурување

Активности на кампот:

 • Организирани натпревари во игри без граници на плажа и во вода
 • Кондициски тренинзи на плажа за професионални спортисти (на бразилски начин)
 • Талент шоу, караоке, квизови
 • Активности со пеење и часови по гитара
 • Фитнес програма со препорачан режим на исхрана
 • Анимација на деца над 3 годишна возраст

*Целосната програма можете да ја погледнете ТУКА


Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.06.2018 до 28.06.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во ТА Прае Туризам за да се информирате за слободни места и да направите резервација. 
 • По купување на купонот потребно е да ја посетите ТА Прае Туризам за да потпишете договор за патување. 
 • Едно лице може да купи повеќе купони
 • Превозот е вклучен во понудата
 • Важат општите услови на СКТМ и Прае Туризам
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани
 • Во цената не се вклучени факултативните излети:
 • Брод (Punta Sabioni)
 • Барселона (Park Guel)
 • Аквариум Барселона
 • Camp Nou
 • Факултативните излети се уплатуваат првиот ден од патувањето
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Активности на кампот:

 • Организирани натпревари во игри без граници на плажа и во вода
 • Кондициски тренинзи на плажа за професионални спортисти (на бразилски начин)
 • Талент шоу, караоке, квизови
 • Активности со пеење и часови по гитара
 • Фитнес програма со препорачан режим на исхрана
 • Анимација на деца над 3 годишна возраст

*Целосната програма можете да ја погледнете ТУКА

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.