Практичен тренер за миленичиња KEKO Banish Dog Trainer

450 ден.

Преостанато време

Купени:

6
 • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

  Одведи ме таму

  02 613 7030

  info@teslaled.mk

Добивате

Комплетна обука на вашиот миленик

(Погодно и за заштита од агресивни кучиња)

Опис

Сакате вашето куче да го научите на некој основни наредби како Стоп лаење, Мирен, Не тука и сл.

Пробајте со овој ултразвучен уред

Уредот не е опасен по луѓе или животни

Комплетна обука на вашиот миленик

Уредот е ефективен до 20 метри оддалеченост

Работи на батерии.

Исто така погоден е да се користи од страна на пешаци, велосипедисти, туристи и сл. за да се заштитат од агресивни животни.

Како да го користите тренерот за миленичиња?

 1. Насочете го вашиот тренер за миленичиња на растојание од приближно 6 метри (но не повеќе од 20 метри)
 2. Притисните на копчето
 3. Повторете ги чекорите неколку пати додека вашето милениче не запомни

 

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.