61% попуст на печено прасе (околу 12-15 кг.) во Ресторан Парис во вредност од 8500 ден. по цена од 3330 ден.

Вредност

8500 ден.

Попуст

61%

Заштеда

5170 ден.

Преостанато време

Купени: 3

Добивате

Печено прасе (околу 12-15 кг.)

Услови

  • Купонот може да се искористи од 29.10.2019 до 30.11.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е резервација 2 дена однапред
  • Понудата важи само за во ресторанот, не важи за носење

Опис

За сите љубители на сочно и свежо печено месо!
Уживајте во есенското попладне со добро друштво, чаша вино и неодолив вкус на свежо испечено прасе. Одлична прилика да го прославите вашиот роденден или друг вид на прослава. Повелете!

Уживајте во прекрасниот амбиент и високата професионалност на Ресторан "Paris" надополнет со висококвалитетно приготвени специјалитети.

Искористете ја оваа можност и дојдете во Ресторан "Paris", со инспирација од Градот на светлината, со идеја да се пренесе дел од духот на овој прекрасен град во нашето Скопје!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.