53 ја следат оваа компанија


- 14%

MaxPuls Правосмукалка за пепел 1200W (9355) + 1 година гаранција

3000 ден.

2590 ден.

Опис

Kaрактеристики на производот:

  • Напон: 230V~50Hz
  • Моќност: 1200W
  • Капацитет на собирање: 30l
  • Проток на вакум: 15.5 Kpa
  • Должина на кабел: 1.5m
  • Вшмуквање на пепел, прашина, покрупни честички
  • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.