46 ја следат оваа компанија


VIVAX Циклонска правосмукалка VC-8004AB

4990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 800 W
 • Еco енергија
 • Номинална моќност за влез: 800 W
 • Енергетска класа A
 • XL капацитет на резервоарот за прашина: 2,5 l
 • Циклон
 • ЕКО правосмукалка за изведба
 • Должина на жица: 6 m
 • Филтер HEPA

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.