- 27%

VIVAX Циклонска правосмукалка VCC-700B + 1 година гаранција

4500 ден.

3290 ден.

Преостанато време

Купени:

2
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Нова еколошка правосмукалка со енергетска класа А
 • Должина на кабел: 5 метри
 • 700 W
 • Сад од 2L
 • Индикатор за наполнетост на садот
 • Нова ECO performance четка за смукање
 • Метална телескопска рачка со должина од 90 cm
 • HEPA 12 филтер

 

Vivax VCC-700B- нова еколошка правосмукалка со енергетска класа А. Vivax NEO не користи вреќички туку прашината ја собира во сад од 2L и на тој начин го убрзува одржувањето. Го миеме садот и правосмукалката е спремна за работа.

 

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.