46 ја следат оваа компанија


PRAXIS Церада за автомобил со димензија по избор

1999 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Големини:
 • S ; Димезнии: 406 x 165 x 120 cm
 • ; Димезнии: 431 x 165 x 120 cm
 • ; Димезнии: 482 x 177 x 120 cm
 • XL ; Димезнии: 533 x 177 x 120 cm
 • XXL ; Димезнии: 571 x 203 x 120 cm
 • Водоотпорен надворешен слој направен од гумена ткаенина.
 • Го штити вашиот автомобил од изложеност на дожд, сончево зрачење и прашина.
 • Внатрешен слој кој е мек против гребење.
 • Опремена со капаци за ретровизорите.
 • Двојно шиење за да се обезбеди огромна сила и цврстина.
 • Еластичност
 • Ремени за безбедност

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.