Празнични попусти во B-watch 1920! Купон од 99 ден. со кој добивате до 50% попуст на часовници и накит од светски брендови: Daniel Klein (селектирани модели), Obaku, Strand, Swiss Military, Casio, Michael Kors, Tommy Hilfiger, Armani и многу други

Цена

99 ден.

Купени: 103

 • VERO центар

  Одведи ме таму

  023111666; 078252215

  [email protected]

 • ГТЦ секција 5 приземје

  Одведи ме таму

  023109616; 078252231

  [email protected]

 • Skopje City Mall 1 кат

  Одведи ме таму

  [email protected]

 • East Gate Mall, Skopje 1000, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  [email protected]

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате до 50% попуст на часовници и накит од светски брендови во продавниците на B-watch 1920

 • 50% попуст: Daniel Klein (селектирани модели), Obaku, Strand, Swiss Military 
 • 30% попуст: Casio, Michael Kors, Tommy Hilfiger, Armani

*Еден купон важи за 1 производ

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.12.2022 до 31.01.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите локации на B-watch 1920!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на B-watch 1920, а попустот се добива единствено со овој купон
 • Производите се подигнуваат по принципот прв дојден, прв услужен
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата не може да се рефундираат

За компанијата

B-watch 1920 се официјални застапници на брендовите: Citizen, Swiss Military, Cover, Festina, Lotus, Esprit, Casio, Edifice, G-Schok, U.S.Polo, Poloexchange, Obaku, Strand, Daniel Klein и др.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.