12 ја следат оваа компанија


Pre Steps Daily (60 ml)

878 ден.

Шифра:

CV0218

Опис

Течни мултивитамини за најмалите Pre Steps Daily е мултивитамински комплекс специјално создаден за новороденчиња и мали деца, лесен за употреба, со добар вкус и ефективна апсорпција благодарение на неговата течна форма. Дозирање: 1 мл. на ден со оброк ВНИМАНИЕ! Во случај на доволна достапност на мајчино млеко, треба да се даде ексклузивна предност на доењето до возраст од шест месеци! Побарајте мислење од педијатар при продолжена употреба на производот! Производот не е замена балансирана и разновидна диета! Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.