42 ја следат оваа компанија


Акција на машинка за пети со камен за стругање - Precise Pedi

1300 ден.

299 ден.

Преостанато време

Шифра:

500000000111
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производ

 • Одлична за нега на сува и испукана кожа
 • Ергономски дизајн
 • Видови на третман: пети, прсти и табани 
 • Камен со микро кристали кој се совршени за деликатните мести на прстите и стапалата
 • Користи 2 АА батерии (не се вклучени)

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.