34% попуст на преден и заден калник за велосипед во вредност од 450 ден. по цена од 299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

34% попуст на преден и заден калник за велосипед во вредност од 450 ден. по цена од 299 ден.

Цена

299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

450 ден.

Попуст

34%

Заштеда

151 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 26

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Преден и заден калник за велосипед

 • Бесплатна достава

Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава за нарачки над 500ден. можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • х 1 преден и x 1 заден калник за велосипед
 • Материјал: PVC и метал
 • Погодни за секој велосипед
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

hrykko

Вистина е дека одговараат на секој велосипед, но денес кога стигнаа беа извиткани и во неправилна форма, што значи дека се изработени од многу некваитетна пластика.

Член на Grouper од: 25-02-2012
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.