Предна лампа за велосипед модел Flash Light цена 490 ден.

490 ден.

Преостанато време

Купени:

7

Остануваат:

23

Шифра:

000 623
 • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

  Одведи ме таму

  02 613 7030

  info@teslaled.mk

Опис

Мултифункционална предна лампа за безбедно возење на вашиот велосипед!

 • Голем домет
 • Метално куќиште
 • Водоотпорна IP65
 • Може да се користи и како обична рачна лампа 
 • Долг животен век на батериите
 • Екстра додатоци во комплетот за сигнализирање на брза помош, дупната гума, помош при пат и случни ситуации

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.