Остани здрав! 70% попуст на холистички преглед и квантна анализа + детокс програма во Нутри Диет Клуб во вредност од 4200 ден. по цена од 1250 ден.

img

Цена

1250 ден.

Вредност

4200 ден.

Попуст

70%

Заштеда

2950 ден.

Преостанато време

Купени: 4

Добивате

Холистички преглед и квантна анализа + детокс програма 

Услови

  • Купонот може да се искористи од 15.05.2023 до 30.06.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Закажете го вашиот третман на 075 205 143 или на емаил адреса [email protected]
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Детокс програма 
Добивате детокс програма за слабеење за 21 ден која е наменета за сите возрасти и за лица кои немаат здравствени проблеми. 
Кога е потребна детоксикација?
Телото секогаш ни испраќа сигнали, доколку се осеќате уморни, без енергија, пад на концентрација, поспано, тогаш е вистинско време да се направи детоксикација. Детоксикацијата или чистење на организмот му помага на телото да ја врати својата природна рамнотежа.
Пролетта е идеално време за да се направи детоксикација и да си го наполниме организмот со витамини и минерали.
 
Холистички преглед (квантна анализа) и преглед на витамини и минерали
 
Квантна анализа е метода која ни помага со голема сигурност да утврдиме дали постојат индикации  за нарушувања во телото. Прегледот се прави со електромагнетни бранови, па прегледот е безболен и пријатен. Се препорачува за сите возрасти, освен за пациенти со пејсмејкери, метални импланти, трудници и деца помлади од 15 години. За време на прегледот, клиентот држи метална сонда во раката една минута, по што следи отчитување на вашиот организам преку уред поврзан на посебен компјутер.
Извештајот добиен при прегледот содржи вкупно 35 табели со препораки за начинот на исхрана и потребните промени во другите животни навики. Читањето на извештајот и консултацијата со експерт трае приближно 30 минути. Оваа анализа не се смета за дијагностички метод. Наменетa е за сите кои сакаат на едноставен начин да дознаат во која насока треба да ги коригираат своите навики за да го подобрат квалитетот на своето здравје.
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.