Остани Здрав! 51% попуст на комплетен специјалистички преглед од физијатар од ПЗУ Превентива 99 во вредност од 1200 ден. по цена од 590 ден.

Цена

590 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

51%

Заштеда

610 ден.

Преостанато време

Купени: 19

 • Јордан Мијалков 20, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  02 3179333; 070215528

  amsat_preventiva@yahoo.com

Добивате

Kомплетен специјалистички преглед од физијатар

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.08.2020 до 31.10.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжително e претходно закажување на термин

За компанијата

Нашата ординација за физикална медицина и рехабилитација работи со проблеми од повеќе области со посебен осврт првенствено на неоперативно лекување на дискус хернија, протрузија, екструзија и слично. Без разлика дали станува збор за цервикална,торакална или лумбална дискус хернија.

Нашиот персонал е составен од висококвалификувани-дипломирани физиотерапевти со познавања на областа на киропрактика,рефлексотерапија.
Нашиот персонал се состои од доктор специјалист физијатар и дипломирани физиотерапевти
Работиме под неоперативно лекување на дискус хернија со декомресиона терапија ласер магнет, електротерапија како и schokwave terapija терапија со ударни бранови за трајно решение на проблемот со калцификати.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.