67% попуст на компјутерска квантна анализа на срце, крв, крвни садови во срцето, мозок, граден кош, абдоминални органи, екстремитети и очи од "Одлично Здравje" во вредност од 3000 ден. по цена од 990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

67% попуст на компјутерска квантна анализа на срце, крв, крвни садови во срцето, мозок, граден кош, абдоминални органи, екстремитети и очи од "Одлично Здравje" во вредност од 3000 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,000 ден.

Попуст

67%

Заштеда

2,010 ден.

Купени : 23

 • Дете Татуличе 8А Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 078 332 564

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 11:00 - 21:00 Саб: 11:00 - 21:00

Добивате

Компјутерска анализа со квантен анализатор:

 • преглед на крвта и коскената срцевина
 • преглед на срцевите крвни садови, срцевите комори и преткомори и срцевите залистоци
 • преглед на спроводниот систем во срцето
 • преглед на итервентрикуларниот септум
 • прегледа на постоење на евентуални бактерии и вируси  во срцето со можност за развој на воспаление на срцевиот мускул и залистоците
 • прегледа на крвните садови на вратот (каротидни артерии и вените на вратот)
 • преглед на крвните садови во мозокот (лева,десна хемисфера,базата на мозокот, медијалната страна на мозокот)
 • преглед на ѕидот на аортата, артериските крвни садови во цело тело
 • преглед на ѕидот на венските крвни садови во целото тело
 • преглед на крвните садови во бубрезите
 • преглед крвните садови во стомачната и градна шуплина
 • преглед на малите крвни садови како венули, артериоли и капилари
 • преглед на крвните садови во очите
 • преглед на крвните садови на надлактица и подлактица
 • преглед на крвните садови на натколеница и потколеница
 • преглед на крвните садови на дланките и стопалата
 • преглед на крвните садови во стомачната шуплина и порталниот  систем
 • преглед на крвни садови на панкреас и дванаестопалачно црево
 • постоење на малигни заболувања на крвта
 • преглед на причините за појава на евентуални заболувања од срцево крвниот систем кои се погоре наведени по чакри и акупунктурни меридијани

* Со овој купон добивате 30% попуст за натамошно мултидисциплинарно лекување


Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.12.2016 до 10.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Со овој купон добивате 30% попуст за натамошно мултидисциплинарно лекување

Опис

Ова лекување опфаќа интегративен пристап кој опфаќа Информотерапија,Хомеопатија, отстранување на енергетски блокади по чакри и акупунктурни меридијани, балансирање на исхрана според крвни групи и кинеска медицина по методот на 5 елементи (дрво,оган,земја,метал,вода). Со оваа единствена метода може да се превенира мозочно крварење (излив) инфаркт, да се откријат аневризми како и други заболувања на срцето и крвните садови вклучувајќи тромбофлебитис, атеросклероза,покачен крвен притисок, низок крвен притисок, анемија, малигни заболувања на крвта и останати заболувања на срцето, крвните садови и крвта. Со интегративна медицина, единствена во Македонија, имате можност за првенирање и спречување на појава на тешките последици од заболувања на срцето и крвните садови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ