Остани Здрав! 83% попуст на преглед во ЛУ-1 лабораторија во ПЗУ Асклепиос во вредност од 175 ден. по цена од 29 ден.

Цена

29 ден.

Вредност

175 ден.

Попуст

83%

Заштеда

146 ден.

Преостанато време

Купени: 22

Добивате

ЛУ-1 лабораторија вклучува:

 • KKS
 • седиментација
 • глукоза
 • холестерол
 • триглицериди
 • уреа
 • креатинин
 • AST
 • ALT
 • уринa

* Прегледот се врши со валиден лабораториски упат од матичен лекар

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.05.2021 до 31.10.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација на термин на 02 2400 004, 072 209 148 или преку апликациите Viber, Whatsapp, Line и Signal
 • Вашиот преглед може да го закажете и на веб страната на клиниката, на следниот линк: https://www.asklepios.mk/mk/wge/s, со назнака Grouper купон
 • Задолжителен е валиден лабораториски упат од матичен лекар со соодветно здравствено осигурување

Опис

Препуштете ја грижата за вашето здравје во рацете на вистински професионалци!
Прегледот го врши Др. Лидија Ристовска, специјалист-интернист, субспецијалист-кардиолог, која поседува 2 специјализации: интерна медицина и кардиологија.

ПЗУ Асклепиос – специјалистичка ординација по интерна медицина со кардиологија
Др. Лидија Ристовска – специјалист-интернист, субспецијалист-кардиолог

 • Ехокардиографија, екг
 • Ехо-доплер на каротидни артерии
 • Ехо-доплер на периферни артерии (на екстремитети: раце и нозе)
 • Венски доплер-компресивен ултразвук на раце и нозе
 • Ехосонографија на штитна жлезда
 • Ехосонографија на абдомен
 • Холтер за крвен притисок
 • Холтер екг-дијагностика на аритмии
 • Коронарен стрес тест
 • Спирометрија
 • Ехо на дојки и меки ткива
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.