Cyber Monday! 83% попуст на преглед во ЛУ-1 лабораторија во ПЗУ Асклепиос во вредност од 175 ден. по цена од 29 ден.

img

Цена

29 ден.

Вредност

175 ден.

Попуст

83%

Заштеда

146 ден.

Преостанато време

Купени: 41

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

ЛУ-1 лабораторија вклучува:

 • KKS
 • седиментација
 • глукоза
 • холестерол
 • триглицериди
 • уреа
 • креатинин
 • AST
 • ALT
 • уринa

* Прегледот се врши со валиден лабораториски упат од матичен лекар

*Поради реновирање на клиниката купоните може да се искористат од 23.11 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.11.2020 до 31.12.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација на термин на 02 2400 004, 072 209 148 или преку апликациите Viber, Whatsapp, Line и Signal
 • Задолжителен е валиден лабораториски упат од матичен лекар со соодветно здравствено осигурување
 • Поради реновирање на клиниката купоните може да се искористат од 16.11 до 15.12

Опис

Препуштете ја грижата за вашето здравје во рацете на вистински професионалци!
Прегледот го врши Др. Лидија Ристовска, специјалист-интернист, субспецијалист-кардиолог, која поседува 2 специјализации: интерна медицина и кардиологија.

ПЗУ Асклепиос – специјалистичка ординација по интерна медицина со кардиологија
Др. Лидија Ристовска – специјалист-интернист, субспецијалист-кардиолог

 • Ехокардиографија, екг
 • Ехо-доплер на каротидни артерии
 • Ехо-доплер на периферни артерии (на екстремитети: раце и нозе)
 • Венски доплер-компресивен ултразвук на раце и нозе
 • Ехосонографија на штитна жлезда
 • Ехосонографија на абдомен
 • Холтер за крвен притисок
 • Холтер екг-дијагностика на аритмии
 • Коронарен стрес тест
 • Спирометрија
 • Ехо на дојки и меки ткива
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.