6 ја следат оваа компанија


Изработка на прекривки по нарачка

1500 ден.

Шифра:

Прекривки по нарачка

Опис

Изработуваме прекривки по нарачка, според вашите потреби:

 • Гарнитури и делови за седење од гарнитури
 • Материјајал: памук од акрилно влакно
 • Водотпорни и отпорни на нечистотија
 • Наноклин материјали
 • Бои и дезени по ваш избор

* Потребно да нe контактирате на тел: 070 278 195 или 02 3322 838

* Цената се однесува по метро

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 4000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 070 278 195, 02 3322 838
 • Види ја продавницата на ХАНАХ ТЕКС Компани овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Специјализиран салон за постелнина исклучиво со најпознатите турски брендови.  

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.