Луксузна релаксација во Банско (02.03 - 29.03.2020)! До 41% попуст на ноќевање за 2 лица со појадок или појадок и вечера во Superior suite + користење на СПА центарот во Premier Luxury Mountain Resort 5*

Цена од

6723 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

9653 ден.

Попуст

30%

Заштеда

2930 ден.
 • 11 Karamanitza str. P.O. Box 73

  Одведи ме таму

  +359 749 505 00

  reservations@premiermountainresort.com

Добивате

Опции на понудата:

BB ноќевање за 2 лица + СПА (02.03-08.03.2020) 13,389 ден. (216 еур)
7,843 ден. (127 еур)
НB ноќевање за 2 лица + СПА (02.03-08.03.2020) 14,929 ден. (241 еур)
8,964 ден. (145 еур)
BB ноќевање за 2 лица + СПА (09.03-29.03.2020) 9,653 ден. (156 еур)
6,723 ден. (108 еур)
НB ноќевање за 2 лица + СПА (09.03-29.03.2020) 12,354 ден. (199 еур)
7,470 ден. (120 еур)

Во понудата е вклучено:

 • BB/HB ноќевање за две лица во Superior Suite (еднособен апартман)
 • Појадок на база - шведска маса
 • Пијалок за добредојде - шише вино
 • Користење на СПА центарот (загреан внатрешен базен, парна бања, џакузи, сауна, фитнес)
 • 15 минутна СПА карта за масажа или спа третман 
 • Бесплатно Wi-Fi 

*Понудата не важи за термини 06.03-08.03.2020 и 20.03.2020 год.

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите минимум 2 купони

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.03.2020 до 29.03.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон +35974950500 
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите минимум 2 купони
 • Понудата не важи за термини 06.03-08.03.2020 и 20.03.2020 год.
 • Сместување во Superior Suite
 • Доплати:
 • Доплата за деца од 6-11 години на база НВ е 25€
 • За деца над 12 години и возрасни лица се доплаќа: 42€ на база HB (за термин 02.03-08.03.2020) по ноќ и 35€ на база HB (за термин 09.03-29.03.2020) по ноќ
 • Во понудата не е вклучена туристичка такса од 0.67€ по ноќ за едно лице 
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на периодот истиот пропаѓа и средствата не можат да се рефундираат

Опис

Premier Luxury Mountain Resort се наоѓа во Банско, во подножјето на Пирин планина, на 700м од гондолата. Овој луксузен хотел располага со 111 пространи и раскошно уредени соби. Гостите имаат на располагање бесплатен WiFi интернет во собите и низ целиот хотел. Спа центарот нуди внатрешен базен, сауна и амам. Во самиот хотел гостите може да набават и ски карти, како би избегнале чекање во ред во ски центарот Банско.

Главниот Dionyssos ресторан служи интернационална храна на база на шведска маса. Гостите исто така може да уживаат во оброк по избор од богатото мени на ресторанот Amvrosia Butcher Modern Cuisine. Nectar Bar нуди широка палета на кафиња, коктели и разни странски алкохолни и безалкохолни пијалоци.

Персоналот ќе се погрижи да добиете најдобри и квалитетни SPA и фитнес масажи. Тимот на Premier Luxury Mountain Resort 5* полн со експерт терапевти нуди разновидност од специјални масажи и третмани, а личните тренери гарантираат оптимални резултати од вашиот фитнес режим.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.