Луксузен одмор во Банско! Ноќевање за двајца со појадок и вечера во сместување по избор: Executive Room, Superior Suite или ноќевање за 4 лица во Deluxe Suite во луксузниот хотел Premier Luxury Mountain Resort 5* + користење на Spa & wellness центар

РАСПРОДАДЕНО

Луксузен одмор во Банско! Ноќевање за двајца со појадок и вечера во сместување по избор: Executive Room, Superior Suite или ноќевање за 4 лица во Deluxe Suite во луксузниот хотел Premier Luxury Mountain Resort 5* + користење на Spa & wellness центар

Цена

4,842 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,394 ден.

Попуст

10%

Заштеда

539 ден.

Купени : 35

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата вклучува едно ноќевање во сместување по избор:

 • Ноќевање за двајца во Executive Room, цена: 4842 ден.
 • Ноќевање за двајца во Superior Suite, цена: 5524 ден.
 • Ноќевање за четири лица во Deluxe Suite, цена: 9821 ден.

Доплати:

 • Доплата за дете од 6-11.99 год, цена: 1160 ден.
 • Доплата за трето возрасно лице, цена: 1705 ден.

Во понудата е вклучено:

 • 1 ноќевање со појадок и вечера
 • Користење на интернет
 • Бесплатен паркинг
 • Внатрешен и надворешен базен, LE SPA и фитнес центар, интернет, паркин, анимации за деца
 • Вино, вода и овошје во соба за пречек.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.09.2017 до 01.11.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум две ноќевања.
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Доплати:
 • За дете до 5.99 години сместувањето е бесплатно 
 • За дете од 6 до 11.99 години на дополнително легло се доплаќа 18,7 еур од вечер, со купување на купон од соодветната опција
 • За трето возрасно лице на дополнително легло се доплаќа 27,5 еур од вечер, со купување на купон од соодветната опција
 • Доплата за туристичка такса по лице на ден со купување на купон од соодветната опција
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Овој хотел беше номиниран за најдобар хотел во Бугарија 2010 година од страна на "World Travel Awards", која ја доделува најпрестижната награда во областа на туризмот. Освои награда за најдобар хотел со 5* во Банско за 2009/2010 година, како и за најдобар Спа хотел во Бугарија во 2010 година.

Извонреден дизајн, комфорни соби, спа центар (затворен базен, џакузи на отворено со топла вода, сауна, ароматизирана сауна, руска бања, фитнес центар), приклучок за интернет, конференциска сала, ресторан, висок квалитет на услуга.

Идеално место за ексклузивен зимски одмор.

Двојната соба или Double Room е со зафатнина од 35-42m²,  и нуди удобен престој за двајца гости. Собата располага со брачен кревет или двоен кревет, агол со софа или фотелја, купатило опремено со козметика, бањарки, папучки и фен. Понатаму, во собата можете да се послужите со мини барот, електричен бокал, мал сеф, LCD телевизор со сателитски канали, и секако балкон со одличен поглед. 

Premier Luxury Mountain Resort 5***** е веќе горд член на Small Luxury Hotels of the World, исклучителна марка, призната во целиот свет и претставува синоним на луксуз и квалитет.

Small Luxury Hotels of the World е група на најдобрите мали, независни и луксузни хотели во светот, која брои повеќе од 500 и се наоѓа во повеќе од 50 држави. Тие се распространети низ целиот свет, а нивните различните стилови варираат од современ дизајн до имоти и палати од 17- ти век, од градски места до оддалечени приватни острови.

Персоналот ќе се погрижи да добиете најдобри и квалитетни SPA и фитнес масажи. Тимот на Premier Luxury Mountain Resort 5***** полн со експерт терапевти нуди разновидност од специјални масажи и третмани, а личните тренери гарантираат оптимални резултати од вашиот фитнес режим.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ