Специјална понуда во Оптика Премио! До 70% попуст на очила од брендовите: Ray Ban, Tom Ford, Ana Hickman, Liu Jo, Guess, Harley Davidson, Calvin Klein, Calvin Klein Jeans, Lacoste, Alexandar McQueen и многу други + бесплатен оптометриски преглед

Цена

99 ден.

Преостанато време

Купени: 7

 • ул.Ѓорче Петров 71,ламела а-5 Скопје 1000

  Одведи ме таму

  075 444 475

  [email protected]

 • Стара Скопска Чаршија, Старо Тривекс

  Одведи ме таму

  070 457 000

  [email protected]

Добивате

Купон од 99 денари со кој добивате до 70% попуст на премиум очила во продавниците на Оптика Премио + бесплатен оптометриски преглед:

 • До 70% попуст на старата колекција од брендовите:  Liu Jo, Guess, Marchiano, Polar, Sover, Avanglion, Polar glare, Aboriginal, Skechers, Vedi Vero,  Alexandar McQueen и Momo Design.
 • 20% попуст на новата колекција од брендовите: Ray Ban, Tom Ford, Ana Hickman, Liu Jo, Guess, Harley Davidson, Calvin Klein, Calvin Klein Jeans, Lacoste, Marchiano, Polar, Sover, Avanglion, Polar glare, Aboriginal, Skechers, Vedi Vero,  Alexandar McQueen и Momo Design.
 • 20% попуст на рамки и диоптриски стакла 

*Со секое искористување на купонот добивате бесплатен оптометриски преглед

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.07.2023 до 31.10.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 пар очила
 • За повеќе очила потребно е да купите соодветен број на купони
 • Купонот може да се искористи на двете локации на Оптика Премио (Ѓорче Петров и Стара Чаршија)
 • Со сите купени очила следува и бесплатен оптометриски преглед
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во оптиките
 • Производите се подигнуваат по принципот прв дојден, прв услужен
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата не може да се рефундираат

За компанијата

Постоиме од 2012 година со првично име Оптика Тривекс се до 2022 година, кога се преименувавме во Оптика Премио.

Истиот персонал со долгогодишно работно искуство во областа на оптометријата,оптика и професионална изработка на оптички помагала ве очекува на нашите добро познати локации:

-Стара Скопска Чаршија (помегу Стоковна кука Мост и кебапчилница Дестан)

-Ѓорче Петров (наспроти Прима Мебел)

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.