До 34% попуст на комплетно перење на автомобил или џип по избор: премиум перење, VIP перење или перење на џип + 2 часа бесплатен паркинг во автоперална City Wash во City Mall

Цена од

169 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

250 ден.

Попуст

32%

Заштеда

81 ден.

Преостанато време

Купени: 214

 • Ljubljanska 4, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  070574422

Добивате

Опции на понудата:

Премиум перење на автомобил 250 ден. 169 ден.
Перење на џип 300 ден. 199 ден.
ВИП перење на автомобил 600 ден. 399 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.10.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку се работи за перење на возило кое што има влакна од домашно милениче процедурата трае минимум 30 минути подолго од вообичаено и за таквата услуга потребно е да се купат два купона

Опис

Премиум перење или перење џипови:

 • надворешно миење
 • внатрешно чистење
 • заштита на пластика
 • сјај и заштита на гуми
 • чистење бандажи
 • отстранување инсекти
 • восочна заштита

ВИП перење:

 • надворешно миење
 • внатрешно чистење
 • заштита на пластика
 • сјај и заштита на гуми
 • чистење бандажи
 • отстранување инсекти
 • восочна заштита
 • компресирано чистење со торнадо без пареа
 • длабинско чистење на тапацир со Sonax козметика, пластика и шал табла и бандажи
 • отстранување лесни флеки под притисок на 9 бара
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.