До 34% попуст на комплетно перење на автомобил или џип по избор: премиум перење, VIP перење или перење на џип + 2 часа бесплатен паркинг во автоперална City Wash во City Mall

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

250 ден.

Попуст

32%

Заштеда

81 ден.

Преостанато време

Купени: 183

 • Ljubljanska 4, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  070574422

Добивате

Опции на понудата:

Премиум перење на автомобил 250 ден. 169 ден.
Перење на џип 300 ден. 199 ден.
ВИП перење на автомобил 600 ден. 399 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.04.2019 до 15.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку се работи за перење на возило кое што има влакна од домашно милениче процедурата трае минимум 30 минути подолго од вообичаено и за таквата услуга потребно е да се купат два купона

Опис

Премиум перење или перење џипови:

 • надворешно миење
 • внатрешно чистење
 • заштита на пластика
 • сјај и заштита на гуми
 • чистење бандажи
 • отстранување инсекти
 • восочна заштита

ВИП перење:

 • надворешно миење
 • внатрешно чистење
 • заштита на пластика
 • сјај и заштита на гуми
 • чистење бандажи
 • отстранување инсекти
 • восочна заштита
 • компресирано чистење со торнадо без пареа
 • длабинско чистење на тапацир со Sonax козметика, пластика и шал табла и бандажи
 • отстранување лесни флеки под притисок на 9 бара
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.