Едуцирајте се! 30% попуст на online пренатален курс за трудници + бесплатни дигитални материјали во вредност од 1790 ден. по цена од 1250 ден.

Цена

1250 ден.

Вредност

1790 ден.

Попуст

30%

Заштеда

540 ден.

Преостанато време

Купени: 4

Добивате

Online пренатален курс за трудници + бесплатни дигитални материјали

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.08.2023 до 25.12.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Курсот е наменет за сите трудници кои сакаат да се едуцираат за следните теми:

 • Породување
 • Нега и грижа на новороденче
 • Доење и исхрана кај новороденче
 • Техники за справување со контракции
 • Пренатален период
 • Постпартум нега кај мајката

Курсот е снимен и по купување на купонот добиваат пристап до 6 одделни предавања (вкупно 109 лекции) со различни теми. Курсот е достапен во рок од 4 недели од купувањето на курсот. 

Покрај предавањата, во курсот се вклучени и бесплатни дигитални материјали како:
чек листи за болница и производи потребни за бебе, вежби, аудио медитации, вежби за релаксација, позитивни афирмации и потсетници.

Има можност за онлајн дружење еднаш месечно на сите кои го посетуваат курсот како би се одговориле сите прашања поврзани со бременоста, породувањето и бебето.

За компанијата

Курсот е организиран и создаден од страна на Александра Гаќидев, меѓународно сертифициран едукатор за породување и подготовка на родители, сертифицирана дула за раѓање и дула за постпартум, но пред се мајка која го работи ова со огромна љубов и посветеност.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.