3 ја следат оваа компанија


52% попуст на преносен звучник Nitro N-APPLE 2 Magic Colors од Нитро Компјутери

729 ден.

349 ден.

Преостанато време

Купени:

1
 • Иван Козаров 24 лок.21 (Стара Рампа - Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 55 11 374, 02 25 53 472, 071 243 833

  nitro@nitro.mk

Добивате

Преносен звучник Nitro N-APPLE 2 Magic Colors

 • Квалитетен звучник со вграден сабвуфер за басовите и можност за засилување на високотонците
 • Гаранција: 3 месеци
 • Македонско упатство во кутијата
 • Бои: сребре

  Опис

  Карактеристики:

  • Гаџет за сите модерни луѓе и идеален подарок
  • Има изглед на јаболко и можност да се носи како привезок
  • Вграден сабвуфер за длабоки басови
  • Со отворање на звучникот се засилуваат високотонците
  • Вградена Li-Ion батерија за теоретски неограничено полнења
  • Се полни преку USB портот или адаптер со излез од DC 5V
  • USB кабел за полнење на батеријата и аудио кабел се вклучени во пакувањето
  • Слушајте квалитетен звук со стил каде и да се движите
  • Вистинска музичка моќ: 3W
  • PMPO моќност: 380W
  • SNR: > 89db
  • Дијаметар на звучникот: 40mm
  • Димензии: 5,5 x 5,5 x 5 cm 
  • Бои: сребрена, црвена, зелена, црна, розева
  • Пакување: full-color кутија со прозорче за звучникот

  УСЛОВИ

  • Купонот може да се искористи од 14.08.2019 до 31.10.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен
  • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071/243-833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
  • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
  • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

  Рок на користење на зделката

  • Купонот може да се искористи од 14.08.2019 до 29.11.2019

  Детали за испорака

  Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари.
  • Време потребно за достава во Скопје: 2 работни дена по процесирање на нарачката
  • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 071 243 833
  • Види ја продавницата на "Нитро Компјутери" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

  Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Нитро Компјутери" 
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
  • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071 243 833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.