Пренослива Лед ламба со литиумскa батерија на полнење цена 960 ден.

960 ден.

Преостанато време

Остануваат:

10

Шифра:

000 622
 • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

  Одведи ме таму

  02 613 7030

  info@teslaled.mk

Опис

Карактеристики:

 • Ламбата е погодна за секакви ситуации за во автомобил, кампување, двор, гаража и сл.
 • Повеќенаменски функции и опции на осветлување.
 • Опција на дирекно осветлување со повеќе степени на светло, итни ситуации, aларм панично светло и сл.
 • Се полни со USB кабел (гратис USB кабел).
 • Водоотпорна IP65.

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.