53 ја следат оваа компанија


- 50%

Пренослива рачна вага со голема прецизност

600 ден.

299 ден.

Шифра:

300000000008

Опис

Карактеристики на производот:

  • Прецизно прикажување на монитор
  • Паметен дизајн
  • Корисна за поголем волумен и мерење со висока прецизност
  • Лесна преносливост

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.