55 ја следат оваа компанија


img

Преносливо планинарско столче во боја по избор

500 ден.

150 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

600000000056

Опис

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 25.3 x 24.5 x 24.5

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.