39 ја следат оваа компанија


- 27%

HYUNDAI HY-8195 професионална LED преносна светилка

1200 ден.

879 ден.

Преостанато време

Шифра:

1800000000135
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • Модел: HY-8195
 • Nominal Power(W): 5W
 • Батерија: (V/Ah): 4V 6Ah
 • Време на светење: интензивно светло - 4h, слабо светло - 16h
 • Број на LED светла: 1 SMD
 • Бренд: HYUNDAI

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.