Оживејте ги спомените! 50% попуст на 1 час преснимување од VHS, VHS-C и мини DV касети на CD во Фото Студио Дичо во вредност од 250 ден. по цена од 125 ден.

img

Цена

125 ден.

Вредност

250 ден.

Попуст

50%

Заштеда

125 ден.

Преостанато време

Купени: 15

 • т.ц. Бисер лок 7

  Одведи ме таму

  076 612 632; 078 211 244

  fotodico_biser@yahoo.com

Добивате

1 час преснимување од VHS, VHS-C и мини DV касети на CD

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.12.2019 до 31.07.2020
 •  Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Лимит: можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќе часови преснимување

Опис

Искористете ја оваа можност да ги оживеете спомените во соодветната технологија! 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.