30% попуст на превод на една страна од англиски на македонски или обратно во Старз Скул во вредност од 400 ден. по цена од 280 ден.

Вредност

400 ден.

Попуст

30%

Заштеда

120 ден.

Добивате

Превод на една страна од англиски на македонски или обратно (максимум 100 страни)

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

  • Купонот може да се искористи од 22.05.2019 до 14.07.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Пред да се купи купонот, задолжителна е консултација со преведувачот
  • Пред да го купите купонот јавете се во училиштето на телефонскиот број: 071 305 631 за да се информирате за слободни места

Опис

Училиштето за странски јазици Старз нуди курсеви за деца и млади, индивидуални часови и интензивни курсеви за возрасни, преводи, подготовка за полагање на меѓународни испити FCE, CAE, IELTS, TOEFL, APTIS, подготовка за сите сертификати за познавање на германски јазик.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.