Превоз до Банско секој викенд (ноември-февруари)! 28% попуст на организиран превоз во два правци на релација Скопје - Банско - Скопје од ТА Бисер Пром во вредност од 2600 ден. по цена од 1860 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

2600 ден.

Попуст

28%

Заштеда

740 ден.

Преостанато време

Купени: 19

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Автобуски превоз во два правци на релација Скопје - Банско - Скопје за термин по избор:

Опции на понудата:

24.01 - 27.01.2019 2,600 ден. (42 еур.)
1,860 ден. (30 еур.)
27.01 - 29.01.2019 2,600 ден. (42 еур.)
1,860 ден. (30 еур.)
29.01 - 01.02.2019 2,600 ден. (42 еур.)
1,860 ден. (30 еур.)
01.02 - 03.02.2019 2,600 ден. (42 еур.)
1,860 ден. (30 еур.)
08.02 - 10.02.2019 2,600 ден. (42 еур.)
1,860 ден. (30 еур.)
10.02 - 12.02.2019 2,600 ден. (42 еур.)
1,860 ден. (30 еур.)
12.02 - 15.02.2019 2,600 ден. (42 еур.)
1,860 ден. (30 еур.)
15.02 -17.02.2019 2,600 ден. (42 еур.)
1,860 ден. (30 еур.)
17.02 - 19.02.2019 2,600 ден. (42 еур.)
1,860 ден. (30 еур.)
19.02 - 22.02.2019 2,600 ден. (42 еур.)
1,860 ден. (30 еур.)
22.02 - 24.02.2019 2,600 ден. (42 еур.)
1,860 ден. (30 еур.)
24.02 - 26.02.2019 2,600 ден. (42 еур.)
1,860 ден. (30 еур.)
26.02 - 01.03.2019 2,600 ден. (42 еур.)
1,860 ден. (30 еур.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.11.2018 до 01.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање од Скопје од Дрводекор во 07 часот.
 • Враќање од Банско во 14 часот по локално време.
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Брз и сигурен превоз со удобнo возење до бараната дестинација.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.