Патувајте удобно и релаксирано (01.12.2018-31.01.2019)! 20% попуст на ВИП превоз во еден правец со автомобил на релација Скопје - Софија од Жи-Жу Превоз во вредност од 2100 ден. по цена од 1674 ден.

Патувајте удобно и релаксирано (01.12.2018-31.01.2019)! 20% попуст на ВИП превоз во еден правец со автомобил на релација Скопје - Софија од Жи-Жу Превоз во вредност од 2100 ден. по цена од 1674 ден.

Вредност

2,100 ден.

Попуст

20%

Заштеда

426 ден.

Преостанато време

Добивате

Превоз во еден правец со автомобил на релација Скопје - Софија за едно лице:

 • За да се оствари превозот потребни се минимум 4 патници по кола
 • Понудата важи за било кое место во Софија

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.12.2018 до 31.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во Потрчко да се информирате за место и термин
 • Повратниот превоз мора да биде во истиот ден
 • Работно време за пријавување: 08 - 22 часот
 • Доколку не го искористите купонот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Брз и сигурен ВИП превоз со удобни возила до вашата барана дестинација.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ