Патувајте удобно и релаксирано (01.12.2018-31.01.2019)! 20% попуст на ВИП превоз во еден правец со автомобил на релација Скопје - Банско од Жи-Жу Превоз во вредност од 2100 ден. по цена од 1674 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Патувајте удобно и релаксирано (01.12.2018-31.01.2019)! 20% попуст на ВИП превоз во еден правец со автомобил на релација Скопје - Банско од Жи-Жу Превоз во вредност од 2100 ден. по цена од 1674 ден.

Цена

1,674 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,100 ден.

Попуст

20%

Заштеда

426 ден.

Добивате

Превоз во еден правец со автомобил на релација Скопје - Банско за едно лице за период 06.10-15.11.2018

 • За да се оствари превозот потребни се минимум 4 патници по кола
 • Понудата важи во двата правци доколку тргнувањето и враќањето се во истиот ден со доплата од 5 Еур за 1 час чекање
 • Понудата важи за било кое место во Банско

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.12.2018 до 31.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во компанијата да се информирате за место и термин
 • Повратниот превоз мора да биде во истиот ден
 • Работно време за пријавување: 08 - 22 часот
 • Доколку не го искористите купонот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Брз и сигурен ВИП превоз со удобни возила до вашата барана дестинација.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ