79% на специјален пакет за топење масни наслаги и затегнување на тело (5 стимулации, 5 Body Wrapping, 5 антицелулитни масажи) во салон за Убавина Прима Бела во вредност од 6700 ден. по цена од 1429 ден.

РАСПРОДАДЕНО

79% на специјален пакет за топење масни наслаги и затегнување на тело (5 стимулации, 5 Body Wrapping, 5 антицелулитни масажи) во салон за Убавина Прима Бела во вредност од 6700 ден. по цена од 1429 ден.

Цена

1,429 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

6,700 ден.

Попуст

79%

Заштеда

5,271 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

 • ул. Владимир Комаров, Скопје,

 • 02 2467 767; 071 248 180

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 12:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 16:00

Добивате

Пакет за топење на масни наслаги и затегнување на телото:

 • 5 електростимулации за топење на масни наслаги и затегнување (времетраење од 30 мин.)
 • 5 антицелулитни масажи (времетраење од 25 мин.)
 • 5 Body Wrapping за губење на телесната тежина и детоксикација

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.09.2018 до 25.10.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација.
 • За презакажување на резервираниот термин потребно е да го контактирате салонот 24 часа однапред.
 • Доколку не го посетите салонот во зажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Едно лице може да купи повеќе купони
 • Закаживање на термини е од 12:00 до 20:00 часот.

Опис

Доколку сакате да се разубавите и релаксирате, посетете го салонот за убавина Прима Бела. Со правилна комбинација на врвна козметичка технологија и високо стручен тим, ќе излезете среќни, насмеани и полни со самодоверба. Најдете време за себе!  

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ