Прекрасни нокти во секоја пригода! 50% попуст на маникир со гел лак или гел на природни нокти + пилинг од салон за убавина Princess LBK Academy во вредност од 700 ден. по цена од 350 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Прекрасни нокти во секоја пригода! 50% попуст на маникир со гел лак или гел на природни нокти + пилинг од салон за убавина Princess LBK Academy во вредност од 700 ден. по цена од 350 ден.

Цена

350 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

700 ден.

Попуст

50%

Заштеда

350 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

Добивате

Пакет по избор:

 • Маникир со гел лак + пилинг на дланки
 • Маникир со гел на природни нокти + пилинг на дланки

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2018 до 30.09.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација!

Опис

Princess LBK Academy by Lena - салонот за убавина ви нуди голем број на обуки за убавина, располага со врвно опремени простории, опремени по светски стандарди.

Академијата располага со едукација за следните третмани:

 • Едукација за трајна шминка 
 • Едукација за трепки
 • Едукација за козметичари и естетичари
 • Едукација за маникир и педикир
 • Едукација за третмани на тело
 • Едукација за масажи
 • Едукација за фризери

Услуги кои ги нуди студиото:

 • трајно исцртување на веги
 • трајна шминка
 • трепки 1:1, 3D, 5D, 10D
 • третмани за лице и тело
 • третмани за слабеење
 • фризерски услуги
 • маникир, педикир и депилација
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ