42 ја следат оваа компанија


Приспивна светилка со музички ефекти во боја по избор

1300 ден.

1119 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Најдобар начин за мирен сон на Вашето бебе. Светилка која свири приспивни песни и проектира цртежи.

 • Интерактивна ноќна светлосна играчка, која го едуцира и забавува вашето дете
 • Проектира  цртежи на ѕид
 • 2 смирувачки бои: сина и розева
 • Користи 3 АА батерии кои не се вклучени во пакувањето
 • Наменето за деца од 0+ месеци

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.