За совршена линија! 50% попуст на пакет од 10 приватни тренинзи + месечна членарина во теретана и кардио вежби во The Strongest Gym во вредност од 6000 ден. по цена од 2990 ден.

Цена

2990 ден.

Вредност

6000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

3010 ден.

Добивате

Пакет вежби од 10 приватни тренинзи + месечна членарина во теретана и кардио

Услови

  • Купонот може да се искористи од 31.01.2020 до 29.02.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Приватни тренинзи по претходно договорени термини со тренерот

Опис

"Одите во теретана? Имате проблем, никој не ви ги објаснува вежбите, начинот на тренинг, исхрана? Во "Д СТРОНГЕСТ" секој член му се посветува внимание уште од првиот тренинг...Нашите тренери ќе ви помогнат како да тренирате, како да ги комбинирате вежбите, што да јадете итн..."

Повелете, дојдете да вежаме заедно, така може да си споделите мислење со сите наши постојани и верни вежбачки.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.